Inwentaryzacja cmentarza

Opublikowany Marzec 20, 2015 by Czesław Król in Administracja

Bardzo pilna sprawa !!!

Przeprowadzamy inwentaryzację cmentarza w Kucharach Kościelnych. W związku z tym potrzebne są nam informacje o grobach i zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i osobach, które są dysponentami grobu. Druki deklaracji można zabierać do domu, aby później po wypełnieniu przynieść je do kancelarii, czy do kościoła. Można je też pobrać z naszej strony internetowej. KUCHARY KOŚCIELNE DEKLARACJA_cmentarz.

Jeden druk deklaracji dotyczy jednego grobu (wypisać wszystkie nazwiska i imiona jakie są na nagrobku). Jeżeli jakiś danych dokładnie nie znamy  – napisać w przybliżeniu(tzn. około). Ważne są dokładne dane osób z którymi można by się kontaktować w sprawie tego konkretnego grobu, czyli dysponentów grobu. KUCHARY KOŚCIELNE DEKLARACJA_cmentarz.

No Response to “Inwentaryzacja cmentarza”

Comments are closed.