Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą

17 VI 2018 r.

1. Dziękuję osobom, które posprzątały i udekorowały nasz oba kościoły. Do sprzątania kościoła w Kucharach Kościelnych na przyszły tydzień prosimy kolejne rodzinyCzyżewa począwszy od p. Karmowskich.

2. Wczoraj – w parafii Goszczanów nasz rodak ks. Kanonik Zdzisław Król przeżywał swój jubileusz 60 lecia kapłaństwa. Dziękuję tym osobom, którzy brali udział w tych uroczystościach. Było mi miło widzą znajome twarze. Jeszcze raz proszę o modlitwę w intencji jubilata.

3. Jutro wyjątkowo Msza Święta z nabożeństwem będzie o godz. 17. Przepraszam za zmianę!

4. We wtorek będę na zjeździe koleżeńskim w Kielcach. Nabożeństwo czerwcowe proszę odmówić sobie indywidualnie.

5. W środę tj. 20 VI – przypada dzień adoracji eucharystycznej w naszej parafii. Nasz dyżur w ramach wieczystej adoracji w naszej diecezji. Proszę posłuchać szczegółowego programu adoracji.

6. W piątek zakończenie Roku szkolnego 2017 / 2018. W naszej parafii będą dwie Msze Święte o godz. 8.oo w Dąbroszynie i o 18.oo w Kucharach Kościelnych.

7. W sobotę o godz. 8.oo nabożeństwo na zakończenie kolejnego roku przygotowania do bierzmowania. Zaległe egzaminy proszę zdawać wcześniej tj. środę, czwartek lub piątek po wieczornej Mszy Świętej.

8. W przyszłą niedzielę suma będzie pół godziny szybciej tj. o godz. 11.3o ze względu na odpust w Liśćcu Wielkim. O godz. 15.oo poświęcenie sztandaru OSP w Dąbroszynie

DZIEŃ   Adoracji – Dzien Adoracji 20.06.2018