Indoktrynacja dzieci

Opublikowany Maj 14, 2015 by Czesław Król in Bez kategorii

„Dla homoseksualnych aktywistów najważniejszym celem jest zdobycie wpływu na nasze dzieci”

_____________________________________________________

„Terrence Prendergast, katolicki arcybiskup z Ottawy. Przemawiając na Uniwersytecie St. Thomas w stanie Minnesota w 2012 roku przedstawił konsekwencje prawa do zawierania „małżeństw jednopłciowych” w Kanadzie. Jego lista zawiera: ograniczenia wolności, przymusowa edukacja seksualna, seksualne eksperymenty wśród dzieci, dzieci zaburzone seksualnie, dyskusje i zamykanie ust Kościołowi (dosłownie „zakładanie kagańca Kościołowi”), wzrost liczby urodzeń dzieci pozamałżeńskich, wzrost przeprowadzonych procedur in-vitro, wzrost liczby aborcji, rosnąca bieda i ubóstwo, więcej chorób, uzależnień i wyższe koszty opieki zdrowotnej”.

Tęczowy  totalitaryzm –  Joe Bissonette – Tygodnik „Do Rzeczy”   (przedruk i tłumaczenie z magazynu „Crisis”27.I.2015,  www.crisismagazine.com)

No Response to “Indoktrynacja dzieci”

Comments are closed.